Якісні сучасні акустичні колонки в Україні можна купити в інтернет-магазині Showtime

Вибір акустичних колонок має бути осмисленим та добре продуманим. Для різних цілей потрібні різні типи акустичних колонок. Якісного звучання музичних файлів, мовлення та інших шумових/звукових ефектів можна досягти, якщо у вас є якісні акустичні колонки — спеціальне звукове обладнання, здатне перетворювати на звуки енергію електричних хвиль.

Yamaha NS-777

Спеціальні пристрої, необхідні для відтворення звуку, ми називаємо акустичними колонками. Відтворення звуків відбувається таким чином — підсилювач потужності джерела аудіо посилає електричні сигнали динамікам (випромінювачам), які перетворюються і як вже механічні коливання стають доступними для просушування людиною.

В інтернет-магазині Showtime представлені акустичні колонки різного типу, від популярних і відомих брендів. Ви можете вибрати сучасну модель колонок для своєї акустичної системи чи домашнього кінотеатру. У нас є активні та пасивні акустичні колонки, представлені у різноманітності форм та дизайну, призначені для приміщень та для вуличного використання.

Що важливо враховувати, обираючи акустичні колонки?

Колонки, що здаються, на перший погляд, простими пристроями, мають цілий ряд характеристик, що визначають їх ефективність. Наприклад, при виборі акустичних колонок важливо враховувати:

  1. Габарити, форму, дизайн та розмір колонок — це справа суто індивідуальна.
  2. Матеріал виготовлення колонок — виробники використовують текстиль, пластик, метал, поліетилен, скловолокно, МДФ, шпон, а також їх комбінації.
  3. Тип підключення — це можливість під’єднання колонок до різних пристроїв за допомогою спеціальних кабелів із відповідними роз’ємами.
  4. Якість звучання — щоб вибрати колонки акустичні з якісним звучанням, не варто довіряти своєму слуху, спирайтеся на технічну характеристику пристрою.
  5. Автономність — це здатність функціонувати колонок, незалежно від джерела живлення.
  6. Додаткові можливості та особливості — сюди можна віднести можливість підключення колонок до різних інтерфейсів. Це Wi-Fi мережа, Bluetooth, AUX (3.5 для навушників), Ethernet, Optical S/PDIF, HDMI, Coaxial S/PDIF, Optical S/PDIF, USB (2.0/3.0/Type-C/micro/mini), XLR та караоке.

Також варто враховувати можливість використання колонок усередині приміщень та зовні. Так, наприклад, існують моделі для використання у приміщеннях, а також добре захищені від негоди та механічних пошкоджень моделі, призначені для використання на відкритому просторі. Замовити акустичні колонки будь-якого типу, з будь-якими характеристиками пропонує інтернет-магазин Showtime.

Які колонки пропонує купити магазин Showtime?

У нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір колонок, вибір потрібної моделі ви можете зробити за різними критеріями. Наші фахівці рекомендують покупцям вибирати колонки з урахуванням різних критеріїв.

За призначенням

У нас ви знайдете акустику — комп’ютерну, сценічну, саундбар (звуковий проектор) для домашнього кінотеатру, всепогодну.

За типом розміщення

Ми пропонуємо вибрати в нашому магазині акустику різних типів — вбудовану, тилову, настінну, поличну, портативну, підвісну, підлогову. сабвуфер (прослуховування низьких частот), центральний канал.

Paradigm Prestige 15B Satin Walnut

За потужністю

У нашому магазині ви знайдете акустичні колонки різної потужності — до 110, 100–199, 50–99, 200–400, 400 і більше Вт.

За типом харчування

  1. Пасивні — джерелом живлення для колонок є стаціонарний підсилювач потужності, до якого вони підключені;
  2. Активні — в конструкцію таких акустичних систем входить вбудований підсилювач потужності.

Ми реалізуємо високоякісну продукцію від найвідоміших виробників, з повним списком брендів можна ознайомитись на сайті нашого інтернет-магазину. Також на нашому сайті є зручна багаторівнева пошукова система, яка допоможе вам швидко зробити свій вибір. Купити колонки акустичні у Києві з гарантованою доставкою до будь-якого населеного пункту України у найкоротші терміни пропонує інтернет-магазин Showtime.

goodnews.kyiv.ua