Якісне та ефективне тактичне спорядження в інтернет-магазині Unisport

Військовослужбовці, співробітники приватних охоронних компаній та державних структур, поліцейські та мисливці, туристи — категорії людей, специфіка роботи чи захоплень яких потребує використання тактичного спорядження. Залежно від специфіки завдань розрізняють тактичне спорядження різного типу. В Україні його використовують для різних завдань:

 • захисту життя та здоров’я людини;
 • зручного та компактного зберігання/носіння особистих та необхідних речей;
 • захисту від комах;
 • забезпечення зручного пересування маршрутами різного рівня складності.

Зазвичай військову людину, поліцейського, охоронця екіпірують і споряджають усім необхідним відповідні структури, решті доводиться самостійно купувати необхідні предмети тактичного спорядження.

Сумка на пояс Kombat UK Tactical Waist Bag

Які предмети належать до групи тактичного спорядження?

Від наявності взагалі та якості зокрема кожного предмета тактичного спорядження залежить здоров’я та життя людини. Ступінь захисту військовослужбовця та його здатність до виживання, швидкість виконання бойових завдань — на все це безпосередньо впливає якість комплекту тактичного спорядження. До такого відносять:

 • тактичні каски, окуляри та протигази;
 • наколінники/налокітники;
 • різного типу системи кріплень та додаткові лямки;
 • сумки/підсумки та збройові сумки, розвантаження, патронташі, рюкзаки, бронежилети, кобури та ремені;
 • тактичний годинник, ліхтарі (моделі ручні/налобні) та інші елементи тактичного спорядження.

Придбати необхідне спорядження пропонує інтернет-магазин Unisport. У нас ви знайдете все, що може знадобитися для виживання в найскладніших умовах за будь-яких погодних умов.

У чому полягає особливість тактичного спорядження?

Тактичний одяг відрізняється низкою позитивних властивостей та тривалим терміном експлуатації під час виконання завдань підвищеної складності. Тактичне спорядження має підвищену міцність, а значить, довгий термін експлуатації та здатність витримувати великі навантаження. Виготовлені з високоякісних матеріалів деякі види тактичного спорядження відрізняються від звичайних виробів не тільки міцністю, але також формою і габаритами, особливістю конструкції.

Враховуючи його особливості та надійність тактичного спорядження, не дивно, що вироби саме тактичного призначення вважають за краще купувати туристи, мисливці, дачники та рибалки, гравці у страйкбол та туристи. Таке спорядження надійно, ефективно та суттєво полегшує перебування людини далеко від цивілізації, допомагаючи їй вирішувати найнеобхідніші завдання, пов’язані із захистом та виживанням.

Де сьогодні в Україні можна купити недорого якісне тактичне спорядження?

В інтернет-магазині Unisport сьогодні представлений широкий асортимент тактичного спорядження, ціна якого, як і вартість тактичного одягу, доступна для будь-якого покупця. Ви можете зібрати в нашому магазині необхідний комплект тактичного спорядження або придбати окремі елементи на ваш розсуд. Ми пропонуємо вироби таких відомих брендів, як Highlander, Tasmanian Tiger, Slumberjack, Magnum, Ducks Unlimited, Global Vision, Kombat, Pyramex та ін. В асортименті нашого магазину ви можете придбати якісні:

 • аптечки, укомплектовані необхідним перев’язувальним матеріалом та інструментарієм;
 • рюкзаки малої місткості (до 40 л) та великого об’єму (40–90 л);
 • сумки (на плече/на пояс);
 • ліхтарі (тактичні, ручні/налобні);
 • лопати (для окопування/викопування та інших маніпуляцій);
 • гідратори;
 • розвантаження та ін.

Сумка на плече Kombat UK Tactical Shoulder Bag

Також до вашої уваги пропонується тактичний одяг — термобілизна, куртки, кофти, штани, взуття, шапки, пончо, рукавички та ремені.

Завітайте до інтернет-магазину Unisport, щоб купити у Києві висококласне тактичне спорядження з доставкою зручним для вас перевізником у будь-який регіон України. Ми гарантуємо якість та надійність наших товарів, прийнятну вартість, швидке обслуговування та доставку вашого замовлення у найкоротші терміни.

goodnews.kyiv.ua