Як зробити свічку в домашніх умовах?

Свічки – одна з тих маленьких приємностей, які здатні прикрасити день. Вони є основним продуктом для роботи вдома та ідеальним акомпанементом для розслабляючого вечора. Але іноді акцент робиться на частині потурання – в наші дні не рідкість, коли розкішна свічка має розкішну ціну в 2000 і більше гривень. Що змушує багатьох поціновувачів свічок задаватися питанням: “Чи можу я зробити це самостійно?”

Відповідь, звичайно, так! Виготовлення власних свічок в домашніх умовах – це не тільки економно, але й весело. Це один з тих приємних проектів, який повертає вас до основ і пов’язує з минулими поколіннями людей, які робили речі своїми руками. Крім того, це дозволяє вам точно контролювати, які інгредієнти йдуть у вашу свічку чистого горіння. Віск для свічок, гніт, термостійкий контейнер – ось лише декілька з основних інгредієнтів, які мають бути в кожній свічці.

Готові зробити свій дім трохи яскравішим? Ось все, що вам потрібно знати про виготовлення свічок.

Що потрібно знати перед початком роботи

Ідея ремесла, яке пов’язане з теплом, може трохи лякати, але виготовлення свічок може бути настільки простим або авантюрним, наскільки ви цього хочете. Ви можете слідувати простому процесу, який займає всього чотири кроки, або додати свій власний розквіт з ароматом, нашаруванням, кількома гнотами тощо.

Виготовлення свічок – це простий у виконанні процес, з яким можуть впоратися навіть початківці. Це те, чого можна досягти навіть з дітьми старшого віку і під наглядом. Не думайте занадто багато над цим і не намагайтеся зробити все ідеально з першого разу – для цього потрібна практика.

Що вам знадобиться для виготовлення свічок в домашніх умовах

Для виготовлення саморобних свічок в домашніх умовах потрібно лише кілька матеріалів, і хоча це можуть бути не звичайні предмети домашнього вжитку, їх досить легко знайти і замовити в Інтернеті:

  • Термостійкий контейнер (не соромтеся переробити стару кружку або банку).
  • Віск.
  • Гніт.
  • Ефірна олія (за бажанням, для аромату).
  • Палички для ескімо та малярський скотч (за бажанням).

Як зробити свічку своїми руками

Як зробити свічку в домашніх умовах?

Виберіть термостійкий контейнер і визначте, скільки воску вам знадобиться

Використовуйте мірний стаканчик з водою для точного вимірювання, наповнивши посудину водою, а потім виливши її в мірний стаканчик. Саме стільки розтопленого воску вам знадобиться. Інший спосіб вимірювання – наповнити ємність сухими восковими пластівцями і помножити на два.

Розмістіть і прикріпіть гніт

Якщо ви використовуєте тільки один гніт, покладіть його посередині дна вашої посудини. Якщо ви використовуєте кілька, розмістіть їх рівномірно по всьому дну. На цьому етапі вам потрібно прикріпити гніт так, щоб він залишався прямим. Простий варіант – використовувати малярський скотч і палички для морозива, щоб сформувати скобу у верхній частині посудини, щоб утримувати гніт на місці.

Нагрійте віск

Нагрійте віск в каструлі на плиті, поки він не стане консистенції рідкої олії. Ви можете очистити каструлю і використовувати її для приготування їжі, але якщо ви стурбовані безладом, ви також можете використовувати парову баню для цього кроку. Наповніть каструлю водою і поставте термостійкий контейнер з воском на парову баню. Доведіть воду до кипіння і помішуйте, поки віск не розплавиться. Обережно зніміть віск з вогню.

Додайте свій аромат

Якщо ви використовуєте будь-які ефірні олії для ароматизації свічки, зараз саме час додати їх. Переконайтеся, що віск охолов до температури нижче 140 градусів за Фаренгейтом, інакше ефірна олія може бути пошкоджена. Додайте до 20 крапель на 16-унційну свічку. Часто вам знадобиться більше аромату, ніж ви очікуєте.

goodnews.kyiv.ua