Як працює гібридний автомобіль

Енергія, рекуперірованная і збережена в акумуляторної батареї гібридного автомобіля, може бути вивільнена трьома інтелектуальними способами для забезпечення максимально ефективної роботи всієї системи.

Електропривод

Електропривод – в цьому режимі машина працює тільки на електриці, тому дуже плавно і майже безшумно. Цей режим забезпечує всі переваги електромобіля, такі як максимальний крутний момент у всьому діапазоні швидкостей, дозволяючи автомобілю динамічно рухатися і швидко прискорюватися.

Гібридний привод

Гібридний привод – в якийсь момент може запуститися бензиновий двигун, а потім він буде працювати разом з електродвигуном. Цей режим забезпечує оптимальний компроміс між потужністю і економією палива і дуже корисний в таких ситуаціях, коли вам потрібно прискоритися, щоб наздогнати рух на відкритій дорозі.

Привід від двигуна внутрішнього згоряння

Привід від двигуна внутрішнього згоряння – на ще більш високих швидкостях двигун внутрішнього згоряння повністю бере на себе потужність, а електродвигуни не використовуються. Цей режим особливо корисний для руху з постійною високою швидкістю, так як він має найнижчу витрату палива.

Кращі гібриди, такі як новітня Honda CRV 2021 і Jazz, ще розумнішими. Використовуючи підрульові перемикачі, розташовані за рульовим колесом, користувач може регулювати кількість енергії, яку повертатимуть при відпуску педалі гальма. В якості альтернативи, двигун може перезаряджати акумулятор і підтримувати його максимальний рівень енергії в очікуванні використання в майбутньому.

Удосконалена трансмісія і електроніка гарантують, що моделі Honda e: HEV перемикаються між електричним, гібридним і двигуном внутрішнього згоряння режимами непомітно для водія. Завдяки постійному моніторингу умов руху і миттєвої реакції на газ, автомобілі, обладнані таким чином, дуже універсальні і добре працюють в реальних умовах.

Електричний режим забезпечує тиху їзду з нульовим викидом шкідливих речовин на низьких і середніх швидкостях. Він може бути активований не тільки автоматично, але і вручну водієм, натиснувши кнопку EV, якщо це дозволяють умови. У гібридному режимі двигун внутрішнього згоряння заряджає акумулятор, а електродвигун приводить в рух колеса, або обидва двигуни разом відповідають за рух. Навпаки, в режимі внутрішнього згоряння, який найчастіше використовується на більш високих швидкостях на основних дорогах, вся енергія для приводу надходить від бензину.

goodnews.kyiv.ua