Як обрати ідеальні меблі для вашої оселі

Перш ніж відправитися в меблеві магазини і купити диван або вишуканий стіл, скористайтеся нашими порадами, які допоможуть вам створити найкращий образ.

 

Сплануйте простір

Занадто багато меблів у кімнаті може спричинити відчуття тісноти; якщо буде занадто мало, кімната буде відчувати себе порожньою. Вам справді потрібно знайти предмети, які відповідають простору.

Найкращий спосіб зробити це – розмітити свою кімнату на графічному папері. Зробіть свій малюнок у масштабі, щоб кожен квадрат представляв певний вимір. Наприклад, якщо ваша вітальня буде мати розміри 12 футів на 15 футів, ви можете записати кожен квадрат як дюйм, відображаючи прямокутник 144 квадратів на 180 квадратів. За допомогою цього контуру кімнати ви можете приблизно замалювати, як можна розташувати речі.

У більшості випадків краще зосередити меблі навколо центральної точки, наприклад, телевізора або каміна. За допомогою масштабного контуру кімнати ви можете намалювати фрагменти, які представлятимуть такі речі, як дивани, стільці та столи. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки великими ви хочете, щоб меблі були, щоб ви могли робити покупки, не здогадуючись, чи підійдуть вони разом.

 

Почніть з основ

Коли справа доходить до меблів для вітальні, місце для сидіння є найважливішим. Хочеться чогось зручного і в кількості, достатній для потенційних гостей. Секційні дивани хороші тим, що ви можете засунути їх у кут біля стіни або розмістити в середині кімнати, щоб визначити простір. Однак іноді вони трохи великі, і може здатися, що вони захоплюють кімнату. Деякі люди вважають за краще диван і крісло.

Шукайте тканини, які не плямують і які легко чистити. Залежно від вашого почуття стилю, ви можете захотіти якогось нейтрального кольору, який можна доповнити яскравими акцентами, або чогось більш яскравого, що виділяється. Попросіть у продавця кілька зразків кольорів підлоги та стін, щоб ви могли підібрати меблі до кімнати.

 

Включіть інші елементи

Після того, як ви вибрали основні елементи, ви можете додати деякі інші елементи до простору. Це може включати стелажі, столи, пуфи та освітлення. Зрештою, подумайте, як ви будете використовувати кімнату. Якщо диван, який ви придбали, має вбудовані тримачі для напоїв, можливо, вам не знадобиться тумбочка поруч. Якщо ні, то вам можуть знадобитися маленькі столики з обох кінців або журнальний столик попереду. Якщо диван стоїть посередині кімнати, деякі люди ставлять за диваном стіл. Будь-який з цих варіантів може працювати.

Пам’ятайте, що великий пуф або журнальний столик посередині кімнати може зайняти досить багато корисного простору. Якщо ви не думаєте, що дійсно будете використовувати ці частини, пропустіть їх. Ви завжди можете додати щось пізніше, якщо кімната здасться порожньою.

goodnews.kyiv.ua