Разом із дітьми опинилась зачиненою у власній оселі: Влада Мовчанова про нелегке життя жінки у бізнесі

Незабаром восьме березня – Всесвітній жіночий день. На честь такої важливої дати Влада Мовчанова – одна з найуспішніших жінок столиці та України в цілому розповість, як воно – бути власницею прибуткового бизнесу, активно висловлювати політичну позицію та виховувати повний дім дітей. Кількість досягнень Влади вражає – вона успішна бізнесвумен, поважний та кваліфікований спеціаліст у декількох професіях, а також мати-героїня аж пьятох дітей. Як це можливо та чого коштувало жінці – далі, а більше новин про героїню – на https://gordonua.com/tags/vlada-molchanova.html. Кількість досягнень Влади вражає – вона успішна бізнесвумен, поважний та кваліфікований спеціаліст у декількох професіях, а також мати-героїня аж пьятох дітей. Як це можливо та чого коштувало жінці – далі.

Будувати власне діло у 2000-их – важка задача. Як ви вирішили займатися бізнесом в такий нелегкий для країни період?

Спочатку власне діло відкрив мій чоловік – бізнес гарантував нам стабільний прибуток та комфортне життя, але потім його спробували “віджати” – хотіли власноруч контактувати з німецькими партнерами.

Чоловікові довелось переховуватися, та я не маю на нього ніяких образ – інакше його попросту вбили б. Нам з дітьми теж не вийшло залишитися у безпеці, одного дня злочинці окупували нашу оселю. Я не мала іншого вибору, окрім як стрибати разом із дітьми з висоти другого поверху.

Саме ці події виявилися для нашої родини переломними. Ми знаходилися у настільки скрутному становищі (тимчасово знаходилися у моїх батьків), що інших варіантів не залишилось. Разом із Андрієм, моїм двоюрідним братом, я відкрила кафе и виявилось, що я багато чого вмію, керувати бізнесом включно.

Більше подробиць про цей випадок ви можете знайти на https://bulvar.com.ua/gazeta/archive/s743/biznesvumen-vlada-molchanova-s-dvumja-detmi-ja-okazalas-v-zanjatoj-banditami-kvartire-nas-zaperli-v-komnate-i-my-sbezhali-cherez-okno-prygat-prishlos-so-vtorogo-etazha.html.

Як ви опинились у будівництві?

Я відкрила в собі достатньо здібностей в юридичному та плановому оформленні будівель, щоб почати співпрацю з Левом Карапетяном, засновником KLO. Він власноруч запропонував мені роботу, а у той самий період мені вдалось завести ще одне корисне знайомство. Із Володимиром Костеріним ми стали партнерами і успішно розвивали бізнес до 2009 року, де його замінів Раймондас Туменас.

Будівництво – важкий бізнес, як вам вдається триматися в ньому так довго?

Мої головні “друзі” – принципи чесного та відкритого спілкування з партнерами. Всі, з ким мені доводилося вести справи, мають зі мною довірливі відносини. Також мені допомагає власне ставлення до будівництва як до галузі в економіці. Я вважаю, що вона дуже важлива, а всі, хто віддає свій труд та потенціал будівництву – справжні творці.

goodnews.kyiv.ua