Поради щодо вибору кави в зернах

Мало хто з любителів кави знає, як правильно обирати якісні та смачні кавові зерна. Однак якщо ви все ж таки вирішили купити каву в зернах у tsa.com.ua, поради, викладені нижче, обов’язково допоможуть вам розібратися в деяких аспектах вибору і покупки. Отож, читайте далі, якщо хочете дізнатися корисну та цікаву інформацію про особливості вибору кави в зернах.

 

Скільки кофеїну вона містить?

 

Кофеїн – це речовина, яка зазвичай міститься в каві. Більшість людей включають кофеїн у свій збалансований раціон, але занадто велика його кількість може бути шкідливою. Кількість кофеїну в чашці кави залежить від низки факторів. Тип кавових зерен є одним з основних чинників.

Всупереч поширеній думці, темні кавові зерна не обов’язково містять більше кофеїну. Більш тривале обсмажування призводить до зміни розміру і ваги зерен, що також знижує кількість кофеїну в кавовому зерні. Вважається, що в кавових зернах сорту робуста міститься вдвічі більше кофеїну, ніж у зернах сорту арабіка.

Метод заварювання, ступінь обсмажування і кількість кавових зерен, які людина використовує при приготуванні кави, – ось деякі інші чинники, що визначають рівень кофеїну в каві. При виборі вам також слід звернути увагу на власні уподобання в заварюванні.

 

Які ваші уподобання в заварюванні?

 

Вирішуючи, яка кава в зернах tsa.com.ua/catalog/kava-v-zernakh найкраща, не забудьте подумати про те, як ви віддаєте перевагу варінню кави. Крім знання хімічного складу кавових зерен, важливо знати, що різні кавоварки підходять для різних сортів кави. Один тип може бути більш підходящим для вас, ніж інші.

Кожен пристрій вимагає певної технології заварювання, що призводить до варіацій смаку. Вибирайте кавові зерна залежно від типу кавоварки, яка у вас під рукою, і від того, якому смаку ви віддаєте перевагу.

 

Чи має значення упаковка?

 

Упаковка кавових зерен може багато чого розповісти про те, наскільки добре вони були обсмажені, змелені і збережені. Під час купівлі зерен у місцевого обсмажувача або в спеціалізованому магазині важливо не тільки дізнатися, який контроль якості вони використовують, але і як довго обсмажувалися зерна.

Якщо ви купуєте їх через Інтернет, шукайте ті, які зберігалися в належних умовах. Інтернет-магазини відмінно підходять, якщо ви шукаєте щось конкретне. Ви можете отримати саме те, що вам потрібно, і вам не доведеться проходити через труднощі пошуку якісної та смачної кави в зернах в місцевому магазині.

goodnews.kyiv.ua