Недоліки, переваги Reno Logan, ринкова ситуація

Вперше світ почув про Renault Logan в 2004 році. Саме тоді перше покоління марки, що належить Renault, дебютувало на Паризькому автосалоні.

На ринках деяких країн, що розвиваються модель гордо несла логотип Renault на решітці радіатора. Базовою версією кузова був седан. Хетчбек отримав назву Sandero, а просторий універсал продавався як Logan MCV. Рестайлінг, проведений в 2016 році, привніс модернізований передній фартух і трохи поліпшені матеріали обробки в інтер’єрі.

Зміни також під капотами. Logan проводився на шести заводах по всьому світу.

Старі Logan II. Кузов / інтер’єр

Термін Логана зустрічається у багатьох місцях мережі. З одного боку, Renault дійсно володіє деякими рисами нашого національного продукту, придбаного багато років назад. З іншого боку, кілька несправедливо порівнювати його безпосередньо з полонезом.

Reno Logan пропонує дуже просторий салон, а у версії MCV ще і величезний багажник. У сегменті компактних автомобілів не часто зустрічаються майже 600 літрів об’єму, а тут мова йде про представника сегмента B! До простору в першому і другому ряду сидінь теж претензій немає. Renault може бути не дуже широкою, але чотирьом дорослим в ній буде цілком комфортно.

Можна сказати, що якість обробки краще, ніж у Logan №1, але все ж далеко від інших представників сегмента B. Хоча жорсткі матеріали прийнятні, після тривалого пробігу тріск пластика дратує. Багато з них також легко намалювати. Навіть найбагатші версії Логана мають досить погану комплектацію. Навігація, парктронік, електричні склопідйомники і дзеркала, круїз-контроль і багатофункціональне шкіряне рульове колесо – це практично все, на що ви можете розраховувати в цій Renault.

Шукати тут сучасні системи безпеки або помічників водія марно. На жаль, заплативши за машину порівняно небагато, ми не можемо очікувати будь-яких одкровень в цьому відношенні. Звукоізоляція салону задовільна до приблизно 120 км / ч. Вище цієї швидкості ви повинні підвищувати голос, щоб поговорити з попутником.

Привід / шасі

Лінійка двигунів Логана не дуже обширна. Під капотами стояли 3- і 4-циліндрові бензинові двигуни і 1,5-літровий чотирициліндровий дизель, відомий за різними моделями Renault. Саме він в більш слабкою, 75-сильною версією забезпечує найслабші характеристики. Майже 15 секунд 0-100 км / ч – це абсолютно новий результат, і пам’ятайте, що після завантаження автомобіль буде ще повільніше. Краще вибрати сорт на 90 коней. До того ж вони частіше зустрічаються серед старих автомобілів. Компенсація за погану роботу – символічний витрата палива. При економічній їзді можна використовувати навіть менше 4 л / 100 км, що, в свою чергу, є відмінним результатом.

goodnews.kyiv.ua