Маски для обличчя: миттєве очищення, зволоження та живлення шкіри

Маски для обличчя вважаються одними з найпоширеніших косметологічних засобів догляду за шкірою обличчя. Причому, часто жінки використовують для створення маски різні підручні матеріали – сметану, яйця, огірки чи інші продукти, які є в холодильнику. Ефективність в таких засобів досить сумнівна, але їх використання лише ще раз доводить популярність мамок серед жінок різного віку і статків.

Маски для обличчя: дія, ефективність

Маски для обличчя – це косметологічні засоби, які діють в глибоких шарах епідермісу та дозволяють отримати яскраво виражений результат, помітний відразу після застосування. Втім, вони не можуть замінити собою повноцінний догляд за шкірою, адже не мають пролонгованої дії. Тобто, ефект від їх використання має короткочасний характер і минає буквально через 3-4 дні після закінчення процедури. Тому маски для обличчя варто використовувати в комплексі з іншими косметологічними засобами – кремами, сироватками та есенціями. Так догляд за шкірою буде різностороннім і даватиме стабільний результат.

Головний секрет ефективності масок для обличчя полягає в надзвичайній концентрованості їх хімічного складу. Річ у тім, що ці засоби містять велику кількість поживних речовин, які проникають в глибокі шари епідермісу і насичують клітини вітамінами, мінералами, вологою та іншими корисними елементами. Всі активні компоненти масок мають максимально доступну форму, тож повністю поглинаються шкірою. Тож і ефект від процедури можна оцінити відразу після її завершення.

Види масок

Маски для обличчя відрізняються різноманіттям форм. Так, вони можуть бути:

 • альгінатні;
 • тканинні;
 • кремоподібні;
 • гелеві;
 • колагенові.

Також є в продажу і маски, які утворюють на шкірі тонку плівку. Вони глибоко очищають пори та знімаються буквально одним простим рухом.

Крім того, маски для обличчя відрізняються і за способом дії – вони бувають зволожувальними, живильними, тонізувальними, очищувальними та антивіковими.

Маски для обличчя від Lancome

Lancome – відомий косметологічний бренд, який спеціалізується на виробництві органічної доглядової косметики преміальної якості. Зокрема, він створює і маски для обличчя, які відрізняються просто приголомшливою ефективністю.

Найбільш поширеними продуктами від Lancome вважаються:

 • Renergie Mask – суперефективна відновлювальна маска для зрілої шкіри з ефектом регенерації клітин;
 • Pure Empreinte Mask – маска для сухої шкіри з білою глиною, яка делікатно очищає суху та чутливу шкіру;
 • Genifique Hydrogel Melting Mask – антивікова гідрогелева маска, яка ефективно підтягує шкіру, повністю прибирає мімічні зморшки та стимулює секрецію колагену;
 • Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Eye Mask – антивікова маска для шкіри навколо очей;
 • Absolue Precious Cells Golden Mask – надзвичайно ефективна антивікова маска з приголомшливим трояндовим ароматом;
 • Pure Empreinte Mask – маска для зрілої шкіри, з ефектом повного омолодження.

І це ще не весь список чудової продукції торговельної марки Lancome, яка дбає про здоров’я і молодість шкіри в режимі 24/7.

goodnews.kyiv.ua